Hakkımda

1977 Aydın Doğumluyum. Ailemle birlikte AYDIN’da yaşamaya devam ediyorum. Meslek yaşantım boyunca yaklaşık on beş sene boyunca ailemize ait tekstil sektöründe çalıştım. 2005-2019 yılları arasında çalıştığım firmalardan edindiğim tecrübeler, araştırarak kendimi sürekli geliştirmeme yardım etti.

Hayatımın en önemli kararlarından biri 2020 yılında Ayhan Karaman’dan aldığım danışmanlık hizmeti oldu. Bu sayede aynı yıl derliyo.com ile kendi blog sitemi hayata geçirdim. İlk başlarda bu konuda başarılı olamayacağımı söyleyen pek çok kişi ile karşılaştım. Okumak ve tarihe olan ilgim sayesinde web sitemi bebek gibi büyütmeye devam ettim. Bu süreç içinde başta eşim ve ailem olmak üzere Ayhan Karaman’ın verdiği desteği hiç bir zaman unutmayacağım.

Kendimi geliştirmek adına eğitimlere ve sertifika programlarını devamlı takip ettim. 2022 yılı sonunda alierdemir.com markamı oluşturmaya karar vererek bu planımı hayata geçirdim. Herkesin çok değer verdiği ve yanından ayırmadığı şeyler mutlaka vardır. Derliyo da benim için adeta bu durumda.

Şu an SEO çalışmalarımı alierdemir.com üzerinden yapıyorum. Bildiklerimi ve öğrendiklerimi insanlarla paylaşmayı seviyorum. Sektörü büyütmek için benimde ufak bir katkım olursa bundan mutluluk duyacağımı biliyor ve buna göre hareket ediyorum. Benden destek almak ister ve benimle çalışmak isterseniz (   ) mail adresini kullanabilirsiniz.